O nás

Učitelé studia "Delar "

O naší škole

„Hudební studio DELAR“ – je tvořeno partou profesionálních muzikantů z různých oborů a s různorodými zkušenostmi. Specializujeme se na výuku:

  • zpěvu – popový zpěv, jazzový zpěv a klasický zpěv.
  • hudební nástroje – akustická kytara, jazzová kytara, klavír, saxofon, bicí.

Někteří z nás jsou aktivními hudebníky s více než 30-ti letou praxí, ale výborně se doplňujeme i s mladšími ročníky, kteří před 3-5 lety opustili brány konzervatoře а аkаdemie. Díky tomu nestojíme na místě,neustále se vyvíjíme a rádi se inspirujeme zkušenostmi starších a vášní a zápalem mladších.

Mottem naší školy jsou profesionalita a upřímnost.

Často se na různých webových stránkách a v reklamních letácích píše: „Přijďte, naučíme zpívat a hrát na všechno.“ TO NENÍ PRAVDA! Ti, kteří to tvrdí, jsou hudební šarlatáni, které zajímají jen peníze zaplacené klienty za výuku.

Slepý nedokáže malovat obrazy, chromý běhat dlouhé trasy a hrbatý nikdy nebude tancovat balet. Hudební sluch a smysl pro rytmus jsou vrozené,dané fyziologicky. Buď je máte nebo ne. Rozvíjet hudební sluch je možné (pokud ho máte) a rozvíjet smysl pro rytmus. Dokonce je možné rozvíjet harmonický sluch, nicméně na začátku tyto kvality musí v člověku být. Zkušený pedagog je musí umět rozpoznat a správně je rozvíjet.

Pokud není člověk obdařen hudebním nadáním, budou pro něj lekce hudby trestem spojeným s nezaslouženou ztrátou sebevědomí. Hudba by však nehledě na nezbytná a vysilující cvičení měla především přinášet radost. Naštěstí je nedostatek hudebního nadání velmi vzácný. Devadesát procent lidí je muzikálních, někteří více než jiní.

Jsme si jisti, že jste jednou/jedním z nás. Přijďte, zvládneme to.

Naši učitelé

Valeria Ivančenko

Zpěv

Vokály Klasický a popový zpěvák. Hudební vzdělání získala na V. PI Čajkovskij (Jekaterinburg, Rusko) s titulem „umělec-zpěvák, učitel hudebních oborů“.

Má rozsáhlé zkušenosti s výukou dospělých a dětí (od 4 let). Zvláštností práce s dětmi je, že učitel musí být nejen profesionál, ale stejně jako děti je cítit. Jedině tak lze dítě „otevřít“ a vést ho. Najděte správný repertoár. Vzbuďte v sobě lásku k hudbě.

Valentin Shapovalov

Kytara, zpěv

Kytara, zpěv Profesionální hudebník s bohatými zkušenostmi v různých popových skupinách. Má nádherný hlas s velkým rozsahem. Dobře se orientuje ve stylistických rysech různých žánrů.

Vlastní několik hudebních nástrojů, z nichž hlavní je kytara. V Praze je znám jako interpret a umělecký ředitel klubu Prague bard. S využitím svých bohatých zkušeností, vzácné kombinace vysokých dovedností, vokálů i doprovodu, přenáší své znalosti na začínající hudebníky.

Tatevik Arakelian

Zpěv

Vystudovala Moskevskou konzervatoř Čajkovského obor vokál. Tato konzervatoř je jednou z nejlepších hudebně vzdělávacích institucí v Rusku a uznávaný po celém světě. Vlastní nejen vynikající školu klasického vokálu, ale také má bohaté zkušenosti s prací v popových skupinách, metody výcviku popového zpěvu.

Vzhledem ke své osobní zkušenosti s účastí na různých soutěžích v Rusku i v zahraničí, je dobrou mentorkou pro začínající zpěváky a také umí pomáhat zkušenějším zpěvákům formovat a rozvíjet stávající předpoklady k dokonalosti. Důraz je kladen na správné umístění hlasu, dýchání a rozvoj stylu.

Máte otázky? Napište nám!

Vyplňte formulář a my vám co nejdříve odpovíme.
Nebo zavolejte na +420 774 545 482

Přijďte k nám!

V Tůních 1770/10, 12000, Прага